Ohlédnutí za závodní sezónou 2022/23

Závodní sezóna 2022/23 se našemu klubu velice vydařila.

Naše omladina bodovala na halovém MČR v Nymburku, odkud dovezla bronz naše kadetka Denisa Knopfová a v závodě družstev dovezl tým ve složení Denisa Knopfová, Ivona Altmanová a Kristýna Drapáková kov nejcennější – zlato.

Závodní seriál (6 závodních kol) plzeňského kraje Chrástecké šípy z velké části zaplnily naše klubové barvy. V kategorii starších žákyň se nám podařilo obsadit celé stupně vítězů – 1. místo Kamila Krynická, 2. místo Barbora Ročková a 3. místo Alice Altmanová. Kadetky dovezly ocenění za 1. místo Denisa Knopfová, 3. místo Ivona Altmanová a 4.místo Kristýna Drapáková. Za dospělé brala zlato v kategorii žen Kateřina Drapáková a za muže zlato Michal Krynický. V kategorii seniorů se na 2. místě umístil Jiří Altman.

MČR holých luků, které se konalo v Praze, ovládly naše kadetky, které domů přivezly zlato Kateřina Dvořáková a stříbro Denisa Knopfová.

Pohár mládeže plzeňského kraje v terčové lukostřelbě se nám podařilo ovládnout více a zde jsme také mohli ukázat sílu a dovednost našich sportovců. Starší žákyně obsadily 1. místo Kamila Krynická, 2. místo Kateřina Dvořáková a 3. místo Alice Altmanová. Kadetky 1. místo Denisa Knopfová a 3. místo Ivona Altmanová. V mužích dosáhl na 1. místo Michal Krynický a za seniory vybojoval 3. místo Jiří Altman.

Dalším vynikajícím úspěchem je letošní zisk českého rekordu v terčové lukostřelbě s nástřelem 507 bodů který v kategorii kadetek vystřílela Denisa Knopfová.

Nejen těmto vítězům, ale i všem ostatním sportovcům patří srdečný dík za úžasnou reprezentaci našeho klubu, města Tachova i plzeňského kraje a držíme palce do další sezóny.