100% úspěšnost našeho týmu na MČR

V sobotu 28.9.2019 se konalo v Praze 20. Mistrovství ČR žactva v terénní lukostřelbě.

Mistrovství se za náš klub zúčastnily tři střelkyně – za starší žákyně Karolína Strapková a Ivona Altmanová a za mladší žákyně Kristýna Drapáková. Děvčata soutěžila jak v jednotlivcích, tak i v soutěži družstev.

Děvčata dokázala, že jsou dobrý tým a vybojovala vše co mohla.

V kvalifikaci nastřílela nejvíce bodů ve svých kategoriích, postoupila do eliminací a do bojů o medaile. Za mladší žákyně získala zlatou medaili a stala se Mistryní České republiky v kategorii holý luk Kristýna Drapáková. Za starší žákyně získala zlato a mistrovský titul Karolína Strapková. Ivona Altmanová ve vyrovnaném souboji skončila nakonec druhá a získala stříbrnou medaili.

Ze čtyřech družstev dosáhl náš tým nejlepších výsledků. Děvčata opět stála na nejvyšším stupínku při vyhlašování výsledků, získala zlato a titul Mistryní České republiky v soutěži družstev.

Díky za perfektní reprezentaci našeho klubu!