Události v Chrást – Sokolovna

Druhé kolo závodu Chrástecké šípy 2023. Do celkového pořadí budou zařazeni závodníci, kteří se zúčastní alespoň tří kol v dané kategorii. Výsledky budou počítány z průměru nejlepších tří kol. Bližší informace o závodu naleznete na stránkách rcherz.com nebo ke stažení zde. On-line informace ze závodů a průběžné pořadí naleznete zde.

Třetí kolo závodu Chrástecké šípy 2023. Do celkového pořadí budou zařazeni závodníci, kteří se zúčastní alespoň tří kol v dané kategorii. Výsledky budou počítány z průměru nejlepších tří kol. Bližší informace o závodu naleznete na stránkách rcherz.com nebo ke stažení zde. On-line informace ze závodů a průběžné pořadí naleznete zde.

Čtvrté kolo závodu Chrástecké šípy 2023. Do celkového pořadí budou zařazeni závodníci, kteří se zúčastní alespoň tří kol v dané kategorii. Výsledky budou počítány z průměru nejlepších tří kol. Bližší informace o závodu naleznete na stránkách rcherz.com nebo ke stažení zde. On-line informace ze závodů a průběžné pořadí naleznete zde.

Páté a poslední kolo závodu Chrástecké šípy 2023. V tomto kole budou oceněni závodníci, kteří se zúčastnili alespoň tří kol tohoto závodu. Výsledky budou počítány z průměru nejlepších tří kol. Bližší informace o závodu naleznete na stránkách rcherz.com nebo ke stažení zde. On-line informace ze závodů a průběžné pořadí naleznete zde.