Kristýna Drapáková je Mistrině ČR v terénní lukostřelbě

Další velký úspěch získali lukostřelci z Lukostřeleckého klubu Tachov. V sobotu 29. 9. 2018 se konalo ve Voticích 19. MČR žactva v terénní lukostřelbě.

Z Lukostřeleckého klubu Tachov se zúčastnili tři členové. Kristýna Drapáková, Denisa Krynická a Jana Šmejkalová. V náročném a těžkém terénu se střílelo celkem na 24 terčů různých vzdáleností a velikostí terčů. Nejlépe se kvalifikovala Deniska Krynická, skončila na druhém místě. Jako třetí skončila Kristýnka Drapáková. Janička Šmejkalová měla zdravotní problémy a to se také projevilo na jejím výkonu. Nepostoupila do eliminačních soubojů. Ve finálových soubojích nejlépe uspěla po dramatických soubojích Kristýnka Drapáková. Zvítězila díky lepšímu soustředění a pevným nervům. Získala zlatou medaili a JE MISTRYNĚ ČR v terénní lukostřelbě mladších žákyň v divizi holý luk. Méně úspěšná byla Deniska Krynická. Selhala v psychice, nedokázala se soustředit a v souboji o bronzovou medaili neuspěla. Skončila na čtvrtém místě.

V soutěži týmů (Krystýna Drapáková, Denisa Krynická a Jana Šmejkalová) jsme vybojovali čtvrté místo v kategorii mladších žáků.